شهردار دستناء با صدور پیامی نهم اردیبهشت ماه روز شوراها را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستناء،همزمان با فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها مهدی حبیبی شهردار دستناء با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است :

وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ

شوراها از مظاهر مشاركت مردمى و براى تسهیل امور مردم است.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

بی شک شوراها بی واسطه ترين حلقه ارتباطی مردم،با حاكميت و نماد تجلی خرد جمعی هستند.نهادی که مشورت را يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری می داند و به بركت این اتفاق،نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و فضایی كه در آن زندگی می كنند،دوچندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.

اینجانب اين روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ويژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر دستناء که با وظيفه‌شناسی و همدلی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمايند و با امانت و کفايت برای نيل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمايند،تبريک و تهنيت عرض می نمایيم .

مهدی حبیبی
شهردار دستناء

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *