همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یارانش معابر،میادین و ساختمان اداری شهر دستناء با نصب تبلیغات محیطی و فضاسازی به نشانه عشق و ارادت به سید الشهدا (ع) سیاه پوش شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستناء،نعمت الله کرمی معاون خدمات شهری شهرداری گفت؛با هدف گرامیداشت ماه محرم،برجسته سازی عناصر و انتقال پیام عاشورا و ایجاد فضای معنوی مناسب برای عزاداری سرور و سالار شهیدان تمامی معابر و میادین شهر با نصب بیرق مشکی،پرچم ریسه ای و کتیبه سیاه پوش شد.

نعمت الله کرمی ضمن عرض تسلیت به شهروندان و همکاران به مناسبت ایام محرم،بیان کرد:تمهیدات ویژه ای برای فضاسازی چهره شهر همزمان با فرا رسیدن ماه محرم امسال نیز همانند سالهای گذشته صورت گرفت.

کرمی اظهار داشت:ریسه بندی معابر اصلی و نصب پرچم های سیاه در پل ها و میادین،نصب بنر با مضمون آیات و روایات و سخنان ائمه و بزرگان دین پیرامون فلسفه قیام امام حسین (ع) و تبیین فریضه امر به معروف و نهی از منکر از اقداماتی است که توسط این شهرداری صورت گرفته است.

وی با اشاره به برپایی محافل عزاداری مساجد،حسینیه ها در ایام محرم افزود:همکاری و تعامل خوبی میان شهرداری و متولیان هیئت‌های مذهبی برقرار شده تا وضعیت نگهداشت شهر بهبود یابد و ضمن حفظ آراستگی و زیبایی سیمای شهر،اموری نظیر رفت و روب معابر،پاکسازی و جمع‌آوری زباله و تفکیک پسماند در مدت زمان کوتاهی انجام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *