پنج شنبه, 10 آذر 1401


آمار بازدید

103642
896128
4036376
1605142
4809699802

آی پی بازدیدکنندگان : 3.236.65.63
Unknown ? Unknown Thu 01 Dec 2022 09:54

خرید و نصب پایه های چراغ روشنایی و نیمکت های بتنی و توسعه مبلمان شهری در پیاده روهای سطح شهر دستناء

 به گزارش روابط عمومی شهرداری دستناء ، مهندس مهدی حبیبی در موضوع عملیات جانمایی و نصب مبلمان شهری در پیاده رو بلوار امام رضا (ع)، افزود:


به دلیل نیاز شهروندان و همچنین به منظور تامین آسایش و رفاه حال شهروندان گرامی به ویژه افراد مسن ،نیمکت و سطل زباله و پایه چراغ برق در مسیرهای پر تردد عابر پیاده نصب گردید.

وی با تاکید بر ضرورت رسیدگی به سیما منظر شهری و تجهیز آن با وسایل رفاهی از جمله نیمکت پارکی سطل زباله و ایجاد روشنایی مطلوب ادامه داد و گفت:


جانمایی و نصب مبلمان شهری در فضای عمومی تاثیر مستقیم بر رضایت و آرامش شهروندان در استفاده از تجهیزات و رونق فرهنگ‌شهری نشینی دارد.

شهردار دستناء عنوان کرد :


   در راستای توسعه مدیریت و مبلمان شهری و خدمات رسانی، تعداد ۳۰ نیکمت پارکی ۲۵ سطل زباله و ۳۰ پایه چراغ روشنایی برق به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی خریداری و نصب گردید .  

وی با اشاره به اینکه نصب مبلمان شهری علاوه بر ایفای نقش خدمات رسانی، به زیباسازی شهر نیز کمک شایانی می کند.

مهندس حبیبی فراهم نمودن امکانات رفاهی شهری را یکی از وظایف ذاتی شهرداریها دانست و افزود: 


موفقیت شهرداری در عمل به این وظیفه مستلزم همکاری صمیمانه شهروندان محترم در جهت صیانت از اموال عمومی و جلوگیری از تخریب آنها می باشد.
بازدید 556 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در پروژه های شهرداری

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به "شهرداری دستنا" ميباشد | shdastena.ir©2017 |طراح و پشتیبان سایت : شرکت عصر داده ویستا